Uhonorowano najlepsze szkoły w powiecie

Zarząd Krotoszyńskiego Szkolnego Związku Sportowego podczas spotkania ze Starostą Krotoszyńskim uhonorował te szkoły, które zwyciężyły we współzawodnictwie sportowym SZS „Wielkopolska” w roku szkolnym 2014/2015.

Spotkanie Zarządu KSZS ze starostą Stanisławem Szczotką, dyrektorami i nauczycielami wychowania fizycznego oraz przedstawicielami Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego (naczelnikiem Przemysławem Wójcikiem i specjalistą Waldemarem Wroneckim) odbyło się w siedzibie starostwa. Podczas tego spotkania Zarząd KSZS z prezesem Grzegorzem Dengusiakiem na czele nagrodził trzy szkoły ponadgimnazjalne, które uzyskały najwięcej punktów we współzawodnictwie sportowym w powiecie krotoszyńskim. Szkoły te otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

Oto klasyfikacja:
I miejsce – I LO im Hugona Kołłątaja w Krotoszynie – 107,1 pkt.
II miejsce – ZSP w Koźminie Wlkp.  – 46,00 pkt.
III miejsce – ZSP nr 1 w Krotoszynie – 43,40 pkt.

Tekst i frot. Małgorzata Krupa