Wirtualny spacer po urzędzie

Zapraszamy do Punktu Informacyjnego o Funduszach UE

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne konsultacje, które odbywają się w ostatnie czwartki miesiąca w Starostwie Powiatowym w Krotoszynie, ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 10, pokój nr 1 (parter, sala Przewodniczącego Rady). Komunikat o dyżurze pracownika Punktu publikowany jest każdego miesiąca na stronie Powiatu Krotoszyńskiego.

Czytaj więcej...

Wychowankowie MOW-u w Rudawach Janowickich

W 28 i 29 października 2015 r. grupa dziesięciu wychowanków Młodzieżowego Ośrodka  Wychowawczego w Koźminie  Wielkopolskim wraz z opiekunami i instruktorem wspinaczki skałkowej, w  ramach programu „Turysta: poznaję, wybieram…”, przebywała w Rudawach Janowickich.

Czytaj więcej...

Nowe ścieżki rowerowe w ramach schetynówek

Ulica Kozala w Krotoszynie zostanie całkowicie wyremontowana! Obok nowej drogi asfaltowej powstanie trasa dla pieszych i rowerzystów. Generalny remont przejdzie także dalszy odcinek biegnący przez Brzozę i Nowy Folwark. W ramach tego samego przedsięwzięcia wieś Henryków (gm. Rozdrażew) otrzyma również ścieżkę rowerową.

Czytaj więcej...

Z myślą o rozwoju szkół i wsparciu nauczycieli

Powiat Krotoszyński zakończył realizację projektu pn. Wdrożenie modelu doskonalenia nauczycieli i kompleksowego wsparcia rozwoju szkół i przedszkoli w powiecie krotoszyńskim, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej...

Projekt dotyczący konsultacji społecznych

Fundacja Forum Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Poznaniu (lider) oraz Powiat Krotoszyński (partner) od 01.09.2013 do 31.03.2015 realizowały wspólnie projekt: „Konsultuj z pomysłem – aktywne techniki i narzędzia dla efektywnych konsultacji w powiecie krotoszyńskim”.

Czytaj więcej...