Jasełka dla mieszkańców Konarzewa

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Konarzewie wystawili jasełka dla mieszkańców Konarzewa.

Świąteczne spotkanie odbyło się 14 stycznia w Sali Wiejskiej w Konarzewie. Na przedstawienie zostali zaproszeni przedstawiciele władz, przyjaciele konarzewskiego ośrodka, a wśród nich: Starosta Krotoszyński Stanisław Szczotka, burmistrz Zdun Tomasz Chudy, dyrektorzy powiatowych placówek oświatowych, mieszkańcy Konarzewa oraz rodzice i opiekunowie uczniów.

Wszyscy z zainteresowaniem obejrzeli młodych artystów, którzy z wielkim zaangażowaniem przygotowywali się do występu. Furorę zrobili kolędnicy, którzy porwali do wspólnego śpiewu całą salę.

Uroczystość przygotowały: M. Mosińska, E. Żuchowska, D. Wawrzyniak i A. Krysztofiak. Widzowie mieli również okazję podziwiać występ przedszkolaków z Konarzewa pod opieką B. Ide.

Tekst i fot. SOSW Konarzew

{gallery"01-Styczen_2016/08-Konarzew_jaselka{/gallery}