Posiedzenie Komisji Budżetowo-Gospodarczej i Rolnictwa

W piątek 19 maja 2017 r. o godz. 13.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Krotoszynie odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetowo – Gospodarczej i Rolnictwa.

Proponowany porządek obrad:

1.      Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku obrad.

2.      Przyjęcie protokołów z poprzednich posiedzeń.

3.      Sprawozdanie z działalności Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w 2016 roku.

4.      Rozpatrzenie sprawozdania z wykonania budżetu powiatu za 2016 rok wraz ze sprawozdaniem finansowym oraz zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Powiatu Krotoszyńskiego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2016 rok.

5.      Zaopiniowanie projektów uchwał w sprawie:
a)      zmiany uchwały Nr VII/41/15 Rady Powiatu Krotoszyńskiego z dnia 24 kwietnia 2015 r. w sprawie powołania Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie,
b)      umniejszenia funduszu założycielskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie,
c)      udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Wielkopolskiego,
d)     zmiany uchwały Rady Powiatu Krotoszyńskiego Nr XXVIII/180/16 z dnia 30 grudnia 2016 roku w sprawie budżetu na 2017 rok,
e)      zmiany uchwały Rady Powiatu Krotoszyńskiego Nr XXVIII/179/16 z dnia 30 grudnia 2016 r. w sprawie  uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Krotoszyńskiego na lata 2017-2020.

6.      Natężenie ruchu na skrzyżowaniu dróg powiatowych z liniami kolejowymi z uwzględnieniem istniejącego oznakowania.

7. Sprawy organizacyjne.

8. Wolne głosy i wnioski.

Przewodniczący Komisji Budżetowo-Gospodarczej i Rolnictwa
Piotr Osuch