Pomagamy Mai i Oliwii - zaproszenie na koncert

Przed nami kolejna akcja charytatywna na rzecz sióstr Drońskich. Tym razem będzie to koncert  charytatywny pod patronatem Burmistrza Krotoszyna i Starosty Krotoszyńskiego. Organizatorzy zapraszają ma krotoszyński Rynek 4 czerwca 2017 r. na godz. 17.00.

Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa „Famuła”, Parafia Rzymskokatolicka pw św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II, Centrum Chrześcijańskie Charisma organizują Chrześcijański Koncert Uwielbienia na rzecz krotoszynianek - sióstr Drońskich, które od urodzenia chorują na EB- pęcherzowe oddzielanie się naskórka.  Koncert odbywa się pod patronatem Burmistrza Krotoszyna i Starosty krotoszyńskiego.

W ramach koncertu sprzedawane są cegiełki na pomoc w leczeniu chorych dziewczynek, które można zakupić u organizatorów. Całkowity dochód będzie przekazany Rodzinie Mai i Oliwii podczas koncertu.

W koncercie udział wezmą:

Zespół muzyczny i chór Szkoły Podstawowej n 3 im. Jana Pawła II

Agape- zespół krotoszyńskiej Fary

Zespół Centrum Chrześcijańskiego Charisma

MATEO- gość specjalny z najnowszą płytą Mate.O/TU

Zapraszamy!