Święto Integracji na Ostrowskiej

Zespół Szkół Specjalnych w Krotoszynie zorganizował Święto Integracji, na które tradycyjnie już zaprosił swoich uczniów wraz z rodzicami oraz dzieci i opiekunów z zaprzyjaźnionych placówek.

Integracyjne święto w szkole na Ostrowskiej odbyło się we wtorek, 30 maja. Pogoda dopisała - od rana przygrzewało słońca, a deszcz spadł już po zakończeniu imprezy.

Uczestników witały panie dyrektorki - Dorota Walczak i Agnieszka Leciej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Przemysław Wójcik - naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Krotoszynie oraz Bartosz Demaniuk - prezes krotoszyńskiej firmy Ewa.

Dla dzieciaków przygotowano wiele atrakcji: można było postrzelać z wiatrówki i z łuku, poskakać na trampolinie, pograć w badmintona. Były wspólne śpiewy, tańce i występy. Swoje maszyny zaprezentowali motocykliści. Nie zabrakło kiełbasek z grilla i słodkich drożdżówek. Zabawa była wyśmienita.

Zdjęcia: Małgorzata Krupa