Szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów – WAŻNE INFORMACJE!

Szanowni Seniorzy,

Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla osób, które ukończyły 80 lat. Od 22 stycznia zarejestrować się mogą osoby 70+. Szczepienia dla zarejestrowanych seniorów rozpoczną się 25 stycznia 2021 roku.

Zarejestrować się po swoją dawkę szczepionki można na trzy sposoby:

- skontaktować się z wybranym punktem szczepień

- telefonicznie, przez Narodowy Program Szczepień (tel.989 lub 22 62 62 989)

- zapisać się przez Internetowe Konto Pacjenta

Gminy zapewniają dowóz osób niepełnosprawnych oraz mających trudności w dostępie do punktów szczepień. Informacja - telefonicznie lub na stronach internetowych urzędów miast i gmin!

Aktualny wykaz podmiotów z punktami szczepień na terenie powiatu krotoszyńskiego:

1.      PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA I LEKARZA RODZINNEGO "MAYMED"  Kobylin, ul. Grunwaldzka 2 a

2.      MICHAŁ ZAJĄCZKOWSKI MEDICAL – Krotoszyn, ul. Masłowskiego 2 a

3.      SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KROTOSZYNIE – Krotoszyn, Izba przyjęć, ul. Mickiewicza 21

4.      KOŹMIŃSKIE CENTRUM MEDYCZNE – Koźmin, ul. Kopernika 14

5.      ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "KORCZAK I JANUSZKIEWICZ" Zduny, ul. Kolejowa 13

6.      PRZYCHODNIA NAD STAWEM – Koźmin Wlkp., ul. Poznańska 10 B

7.      Jerry Bliss Farley Orpiszew, ul. Stawna 1

8.      INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - MICHAŁ PABEL – Sulmierzyce, ul. Krótka 1

9.      PRZYCHODNIA "NA PARCELKACH" WŁODZIMIERZ HOFFMANN – Rozdrażew, ul. Krotoszyńska 9

Szczegółowe informacje : www.gov.pl/web/szczepimysie

Zwracam się z apelem do Seniorów oraz wszystkich Mieszkańców Powiatu  - Zadbajmy o nasze zdrowie - #szczepimysię!

Starosta Krotoszyński

Stanisław Szczotka