2 miejsce młodszego aspiranta Piotra Szczepaniaka w plebiscycie - Najlepszy policjant 2014

Młodszy aspirant Piotr Szczepaniak, policjant, który na co dzień pełni funkcję Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Krotoszynie w trwającym przez cały maj plebiscycie na najsympatyczniejszego i najlepszego policjanta w województwie wielkopolskim pokonał w SMS- owym konkursie 80 kandydatów zdobywając tym samym drugie miejsce.

Warto podkreślić, że w powiatowym etapie konkursu Piotr Szczepaniak został niekwestionowanym zwycięzcą.
Podczas uroczystego uhonorowania zwycięzców w dniu 11.06.2015 r. na terenie siedziby Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu krotoszynianin otrzymał statuetki i nagrody rzeczowe z rąk redaktora naczelnego Głosu Wielkopolskiego Adama Pawłowskiego, szefa wielkopolskich policjantów inspektora Rafała Batkowskiego oraz wiceprzewodniczącego ZW NSZZP województwa wielkopolskiego Błażeja Dulata.
Młodszy aspirant Piotr Szczepaniak uzyskaną w plebiscycie nagrodę w wysokości 1000 zł przekazał na rzecz dzieci przebywających w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Zdunach.

Opracował: A.Wichłacz
Foto: G.Dembiński