Co znajdzie się w rozbudowanej siedzibie szpitala?

Na placu rozbudowy Szpitala Powiatowego przy ulicy Mickiewicza 21 w Krotoszynie trwają prace wieńczące drugą kondygnację budynku. Widać więc już całkowity zarys obiektu. W jaki sposób zostanie zagospodarowane wnętrze rozbudowanego szpitala?

Czytaj więcej...

Kolejne postępy na budowie szpitala

 Mieszkańcy Powiatu Krotoszyńskiego zapewne zauważyli, że „rośnie” w szybkim tempie pierwsza kondygnacja dobudowywanej części modernizowanego Szpitala Powiatowego w Krotoszynie.  

Czytaj więcej...

Rosną mury nowej części szpitala

Trwają prace przy rozbudowie szpitala powiatowego w Krotoszynie. Przedstawiamy kolejne zdjęcia ukazujące postęp prac. Przypomnijmy, że największa powiatowa inwestycja realizowana jest w ramach projektu pn. Rewitalizacja miast i ich dzielnic, terenów wiejskich, poprzemysłowych i powojskowych – wspartego w ramach instrumentu JESSICA 2 - działanie 9.2 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 -  , poddziałania 9.2.3 „Rewitalizacja miast i ich dzielnic, terenów wiejskich, poprzemysłowych i powojskowych – instrumenty finansowe.”

Czytaj więcej...

Wmurowanie aktu erekcyjnego pod rozbudowę szpitala powiatowego

Na terenie największej inwestycji powiatu – rozbudowie siedziby głównej  Szpitala Powiatowego im. N. Nenckiego w Krotoszynie – odbyła się 19 września 2018r. uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego.  Rozbudowany obiekt przy ul. Mickiewicza 21 pomieści docelowo wszystkie oddziały szpitalne.

Czytaj więcej...

Rozbudowa szpitala powiatowego wkracza w kolejne fazy!

Prace na największej inwestycji powiatu – rozbudowie siedziby głównej szpitala przy ulicy Mickiewicza realizowane w ramach projektu: Wsparcie rewitalizacji fizycznej, gospodarczej i społecznej poprzez rozbudowę Szpitala Powiatowego w Krotoszynie służącą koncentracji rozproszonych usług medycznych w jednej lokalizacji, w ramach inicjatywy JESSICA 2.nabierają tempa i wchodzą w kolejne etapy.

Czytaj więcej...

Umowa na rozbudowę Szpitala Powiatowego w Krotoszynie podpisana!

16 marca 2018r. w Starostwie Powiatowym w Krotoszynie podpisano umowę pomiędzy Powiatem Krotoszyńskim a Konsorcjum Firm: Komputronik Biznes Sp. z o.o. (Lider) oraz Infracon Sp. z o.o. Sp.K. (Członek konsorcjum) na realizację rozbudowy głównej siedziby Szpitala Powiatowego im. M. Nenckiego w Krotoszynie.  Jest to zasadniczy etap projektu rewitalizacyjnego realizowanego przez powiat w ramach inicjatywy JESSICA 2.

Czytaj więcej...

Rewitalizacja dzięki milionowym pożyczkom Jessica2

17 października 2017r. w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie miało miejsce podpisanie umowy o pożyczkę w ramach inicjatywy Jessica2, na realizację projektów rewitalizacyjnych Miasta i Gminy Krotoszyn oraz Powiatu Krotoszyńskiego. Są to pierwsze podpisane umowy w Wielkopolsce! Powiat Krotoszyński otrzyma pożyczkę w wysokości 20 mln złotych na projekt - Wsparcie rewitalizacji fizycznej, gospodarczej i społecznej poprzez rozbudowę Szpitala Powiatowego w Krotoszynie służącą koncentracji rozproszonych usług medycznych w jednej lokalizacji.

Czytaj więcej...